Licencja na BLOND

expand_more
Licencja na BLOND 25-10-2018

Licencja na BLOND

Marzysz o zachwycających włosach w kolorze blond? Odkryj koloryzację "BLONDME", stworzoną przez ekspertów firmy Schwarzkopf Professional.

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w kloryzacji blond.

Włosy blond rozjaśniają nastawienie do życia i sprawiają, że stajesz się gwiazdą gdziekolwiek jesteś. Blond jest kolorem wyjątkowym, szeroka paleta odcieni, zimne, ciepłe, lodowe, miodowe pozwalają na idealne dopasowanie do trendu, stylizacji a przede wszystkim samopoczucia. Twój naturalny kolor włosów to nie jasny blond? Bez obaw! Większość włosów o jasnym odcieniu blond to włosy rozjaśniane. Uzyskanie idealnego odcienia blond nie jest łatwym zadaniem nawet dla profesjonalnego stylisty. Blond, to najbardziej wymagający kolor, który aby cieszył oko wymaga prawidłowej koloryzacji i pielęgnacji. Farbowany blond musi być oszałamiająco piękny i na pewno nie powinien wyglądać tanio. Dzięki linii BLONDME, każda kobieta może spełnić swoje marzenie o pięknym i niepowtarzalnym odcieniu blond.

 Proponujemy różne techniki uzyskania najbardziej modnych blondów:

  • "Platinium Purity" -  technika z ciemnych na jasne
  • "Rose Bush" - technika wolnej ręki
  • "Caramel Glow" - technika przeplatanie
  • "Champagne Blend" - technika mieszanie

 

7 powodów by spróbować BLONDME:

  • Jedyna profesjonalna linia produków dedykowana wyłącznie do koloryzacji blond.
  • Wszechstronna, dostosowana do indywidualnych potrzeb koloryzacja, rozjaśnienie i pielęgnacja pozwalająca na tworzenie najmodniejszych blondów.
  • Pierwszy system rozjaśniania,który długotrwale chroni powłokę włosów naturalnych przed uszkodzeniami.
  • 100% diamentowa czystość neutralizacji odcienia, od nasady po same końce.
  • Nieskończone mozliwości kreacji i oszczędzające czas rozwiązania dzięki systemowi "rozjaśniania,tonowania i koloryzacji oraz krycia białych włosów".

Jakie są zalety koloryzacji, rozjaśniania włosów w salonie? Mamy 100 % pewność, że uzyskamy pożądany efekt pod okiem profesjonalistów i z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów. Dodatkowo fryzjer dobierze taki odcień blondu, który będzie idealnie pasował do stylu i urody. Jako ekspert ma też możliwość połączyć kilka odcieni blondu, tak by stworzyć odcień indywidualny i niepowtarzalny, tylko dla Ciebie.