Fryzjer męski

expand_more

Dobry fryzjer męski i stylista fryzur - Poznań

Męska Strefa dedykowana jest mężczyznom, chcącym o siebie zadbać. Chesz dowiedzieć się jak prawidłowo pielęgnować męskie włosy. Jak zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów. Poszukujesz inspiracji w wyborze fryzury. Doświadczeni styliści specjalizujący się w strzyżeniu męskim, dobiorą fryzurę, która swoją formą i kształtem dopasuje się do Twojego typu urody. Dodatkowo proponujemy profesjonalną pielęgnację męskich włosów i rąk.

Profesjonalny stylista fryzur

Fryzjer-stylista w gabinecie Diamante nie tylko wykonuje strzyżenie, ale przede wszystkim doradza. To właśnie rozmowa z Klientem jest podstawą pracy każdego, kto chce być fryzjerem męskim. Stylista fryzur prowadzi Klienta przez najnowsze trendy, bada stan jego włosów oraz proponuje takie fryzury, które ukryją niedoskonałości i podkreślą najlepsze cechy aparycji Klienta. Każdy mężczyzna chce się czuć pewnie i modnie. Niezależnie od tego, czy Klientowi jest bliżej do klasycznej elegancji czy też do nowoczesnych trendów, styliści fryzur znajdą coś dla niego. Nie szukaj - dobry fryzjer męski czeka na Ciebie w Diamante - Poznań. Stylizacja męskich włosów jest naszą specjalnością.

Indywidualne zabiegi pielęgnacyjne

Program pomaga chronić włosy i skórę głowy oraz dostosować zabiegi fryzjerskie do potrzeb i wymogów klienta. Połączone produkty współdziałają w walce z cienkimi włosami i wypadaniem włosów, zapewniając pielęgnację i lepsze rezultaty stylizacji. Każde pasmo jest wzmocnione i odżywione - lepszy dopływ krwi do skóry głowy to zdrowsze włosy.

Propononowane rytuały pielęgnacyjne:
- rytuał dla włosów tracących gęstość
- rytuał dla włosów przetłuszczających się
- rytuał dla włosów z łupieżem
- rytuał nawilżający

Diagnoza skóry głowy i włosów

Do diagnozy wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie diagnostyczne - kamerę , dzięki której jesteśmy w stanie obejrzeć skórę głowy i włosy.

Dzięki mikrokamerze możemy ocenić:

  • Elastyczność skóry głowy
  • Procent nawilżenia
  • Ogólny stan skóry i jej rodzajCena: usługa bezpłatna (w połączeniu z usługą strzyżenia lub pielęgnacji)


Część męska - 2 stanowiska fryzjerskie + 1 myjka

 

 

LpUsługaKrótkieDługie
1 Strzyżenie męskie w komplecie z myciem i modelowaniem 50 60
2 Strzyżenie męskie "maszynka" 30 -
3 Broda / wąs 10 -
4 Tuszowanie siwizny 60
5 Zabieg pielęgnacyjny (do usługi strzyżenia) 30 / 50
5 Męski manicure (estetyka dłoni) 30
5 Męski pedicure (estetyka stóp) 70