Kerastase Densifique

expand_more

 

Kompleksowy program przeciw wypadaniu włosów - przygotowany przez KERASTASE

 

Narodziny włosów

Innowacyjna kuracja aktywująca wzrost włosów Kerastase Densifique to specjalistyczny produkt, który ma nieprawdopodobnie skuteczne działanie. To pierwsza kuracja do włosów, która silnie aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie i szybko zagęszcza fryzurę i wzmacnia włókna osłabionych włosów. Wyjątkowośc kuracji zagęszczającej Densifique polega na zastosowaniu niezwykle skutecznych składników, które działają dogłębnie stymulując każdą pojedynczą komórkę i dostarczając cennych składników odżywczych i witamin. Opatentowany kompleks Stemoxydine o 5% stężeniu zawiera cząstki biomimetyczne - wnika aż do komórek macierzystych, pobudza je, aktywizuje, stymuluje naczynia włosowate. Działanie cząstek biomimetycznych powoduje, że włos już od cebulek jest stymulowany do szybszego wzrostu, przez co widocznie zwiększa się średni przyrost nowych włosów na cm. Kuracja zagęszcza fryzurę blisko o 1700 włosów w ciągu zaledwie 3 miesięcy! W wyniku dogłębnego zastrzyku substancji aktywnych cebulki włosowe, dotąd uśpione lub osłabione zostają pobudzone do wzrostu. Składniki wspomagające ten proces to kompleks witamin z grupy B - vitB3, B5, B6 i kompleks Texturizer Polymer - polimery wpływające na wygląd i elastyczność włosów.

 Jak to działa?

Kuracja jest bardzo prosta w aplikacji. Nie wymaga spłukiwania. Należy regularnie stosować ampułki przez okres co najmniej 10dni, by uzyskać widoczny efekt poprawy struktury włosów, a najlepiej przez 3 miesiące, by zyskać widocznie więcej włosów. Kuracja gwarantuje widoczne i wyczuwalne wzmocnienie i przytwierdzenie włosów już istniejących.

Aktywująca wzrost włosów kuracja Densifique przynosi prawdzwe efekty - włosów jest widocznie więcej.

  • kompleks Stemoxydyne o 5% stężeniu zawiera cząstki biomimetyczne 
  • peptydy biomimetyczne aktywują cebulki i zmniejszają ilość wypadających włosów
  • witaminy z grupy B - B3, B5 i B6 odżywiają i wzmacniają dla włókna włosowe i cebulki
  • polimery - pogrubiają, zagęszczają i dodają objętości włosom

 

Sposób użycia:

Zawartość pojedynczej ampułki rozprowadzić na skórze głowy. Włosy powinny być uprzednio umyte osuszone ręcznikiem, lekko wilgotne. Rozmasować delikatnie na powierzchni skóry głowy. Nie spłukiwać. Stosować codziennie przez okres od 10 dni do 3 miesięcy.

Wypadanie włosów

Etap I

Bain Prevention - to kąpiel przeciwko wypadaniu włosów. Specjalnie dobrana i przygotowana mieszanka składników, podczas mycia opóźnia przemieszczanie się cząsteczek łoju wzdłuż włosów i zapobiega nadmiernemu ich tworzeniu. Kąpiel dokładnie oczyszcza skórę głowy, wykazując przy tym działanie antybakteryjne i antywirusowe. Wpływa kojąco na skórę, reguluje procesy równowagi skóry głowy, co powoduje prawidłowy wzrost i rozwój struktury włosa oraz hamuje jego wypadanie.

Rezultat:
- włosy dłużej zachowują swoją świeżość
- cebulki włosów wzmacniają się co stopniowo niweluje proces wypadania włosów.
- kąpiel łagodnie myjąc przywraca równowagę skóry głowy.
- składniki działające kojąco i regulujące procesy równowagi skóry głowy

 

Etap II

Kuracja Aminexil GL jest odpowiedzią  na problem wypadania włosów. Ampułki działają wielokierunkowo, łącząc działanie 3 substancji aktywnych, które jednocześnie zwalczają różnorodne czynniki powodujące wypadanie włosów.

Efekt:
- Zapobiega intensywnemu, okresowemu wypadaniu włosów (krótszemu niż 3 miesiące).
- Powoduje 5% wzrost gęstości włosów po 6 tygodniach kuracji.
- Silnie pobudza mikrocyrkulację krwi, chroniąc połysk i puszystość włosów.