Dla niej

expand_more

Dobry fryzjer damski - Poznań

Włosy stanowią jeden z głównych atrybutów kobiecości.To dzięki nim czujemy się piękne i atrakcyjne. Wydzielona część salonu tylko i wyłącznie dla PAŃ to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Miejsce, w którym oprócz relaksu, zapewniamy kompleksową pielęgnację włosów, dłoni oraz stóp. W naszym salonie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich fryzur i usług kosmetycznych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam zapewnić najwyższej jakości obsługę. Połączyło nas zamiłowanie do tego co robimy i śmiało możemy powiedzieć, że nasza praca jest dla nas pasją.

Od zawsze naszym celem było stworzenie salonu, który stałby się gwarancją wysokiej jakości i najlepszej, kompleksowej obsługi każdej Klientki. Chcemy być dobrym fryzjerem damskim - wierzymy, że Poznań zasługuje na to, co najlepsze. Stąd dbałość, by wszystkie zabiegi, takie jak koloryzacja włosów lub przedłużanie, były wykonywane z zastosowaniem najlepszych kosmetyków i nowoczesnych sprzętów. Dobry fryzjer damski rozumie, że świetne samopoczucie zaczyna się od uśmiechu posyłanemu swojemu odbiciu w lustrze. Gwarantujemy więc, że nasze koloryzacje włosów i pozostałe zabiegi są perfekcyjne. Zapraszamy do Poznania.

To co nas wyróżnia:

  • perfekcyjnie wyszkolona kadra fryzjerów - szkolenia potwierdzone certyfikatem Wella Professional, Schwarzkopf, Kerastase

  • podział salonu na część damską i męską

  • indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej fryzury

  • drobiazgowa konsultacja z Klientem - Twoja wizja fryzury jest dla nas najważniejsza

  • techniki koloryzacji dzięki którym wydobędziesz ich blask oraz podkreślisz swoją urodę

  • lata doświadczenia w fachu fryzjerskim