Illumina Color

expand_more

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego dla kobiet. Fryzjer damski Diamante zapewnia szeroki wachlarz profesjonalnych usług fryzjerskich. Wyróżnikiem jest duże doświadczenie oraz kreatywność, która pozwala na dobranie właściwej fryzury do typu urody, charakteru, osobowości. Fryzury są stworzone w oparciu o najnowsze trendy dopasowane indywidualnie do Klientek. 

Pragniesz nadać kolorowi nowego wymiaru?  Mamy dla Ciebie super propozycję. ILLUMINA COLOR to nowoczesna koloryzacja, która stwarza nowe możliwości uzyskiwania świetlistego, pastelowego koloru, pełnego blasku i iskrzących refleksów. ILLUMINA COLOR – to coś więcej niż zwykły kolor.  To wspaniały blask zapewniający nasycone, żywe kolory Twoich włosów. Subtelny, delikatny, przejrzysty kolor, który zapewnia naturalne efekty, a jednocześnie sprawia, że włosy lśnią jak nigdy dotąd. Czysty kolor, który błyszczy w każdym rodzaju światła, lepsze odbicie światła i nawet 100% pokrycia siwych włosów.  Szczególnie polecana paniom, które marzą o chłodnych, pastelowych i naturalnych odcieniach blondu.

Paleta kolorów

Ciepłe - idealne dla naturalnego i ożywionego koloru w ciemniejszych odcieniach. Delikatnie rozjaśniające tonacje mieszają się z wyśmienitymi rezultatami koloryzacji dla wyjątkowego pokrycia siwych włosów. Od błyszczących kasztanów po połyskujące ciemniejsze odcienie.

Neutralne- wkomponuj jeszcze więcej elementów koloru w naturalny odcień twoich włosów. Ciesz się odświeżonym, subtelnym i wyjątkowym kolorem włosów, posiadającym dodatkową naturalność. Zachowuj swój naturalny kolor z dodatkowym rozjaśnieniem, dla wspaniałej elegancji.

Chłodne - pozostań chłodna i odświeżona dzięki włosom pełnym życia i blasku. Wyciągnij całe światło i barwę z twojego koloru - wyzwól pełen potencjał drzemiący w twoich włosach.

 

fryzjer damski

 

Umów się na wizytę do fryzjera damskiego, by dowiedzieć się więcej na temat koloryzacji włosów.

 

 Przykład koloryzacji przy pomocy farb Illumina Color