Koloryzacja włosów

expand_more

Koloryzacja włosów

Klientkom, które są zainteresowane koloryzacją włosów, proponujemy ofertę, w skład której wchodzi kilka opcji zabiegu. Farbowanie włosów to dziedzina, która wciąż się rozwija. Koloryzacja włosów pozwala na podkreślenie karnacji, koloru oczu czy indywidualnego stylu. Fryzjer w salonie Diamante może zaproponować pasemka, delikatne refleksy lub całkowitą koloryzację. Za każdym razem priorytetem fryzjera jest jednak dbałość o stan włosów. Stylista nie tylko gwarantuje dostosowanie koloryzacji włosów do typu urody, ale informuje o tym, jak o nie dbać. Odwiedź Poznań i salon fryzjerski Diamante.

W ofercie znajduje się:

  • IGORA NUDE - elegancki i szykowny trend w koloryzacji włosów. Otrzymujemy naturalnie wyglądający efekt polegający na delikatnym stopniowaniu lub podkreśleniem konturów twarzy.

  • ILLUMINA COLOR - nowoczesna koloryzacja, dzięki której każda z klientek może cieszyć się świetlistym, pastelowym kolorem. To błysk i iskrzące efekty.

  • BLONDME - techniki, dzięki którym można otrzymać włosy w kolorze blond. Szeroka paleta odcieni pozwala na dobranie takiego, który będzie najlepiej pasował do danego typu urody.

  • COLOR ID - koloryzacja wielotonowa umożliwiająca stworzenie koloryzacji łączących różne kolory i odcienie. Wybrany odcień farby nakłada się na dane partie włosów.

  • OLAPLEX - innowacyjna metoda rozjaśniania włosów, która wygładza włosy zniszczone, poprawia kondycję włosów zmęczonych, nadaje połysk i niezwykłą barwę.