Trendy i Nowości

expand_more

Modne kolory włosów 2014 są odważne i wyraziste. Niezależnie od tego na jaki kolor włosów się zdecydujemy - blond, ciemny czy rudy - każdy z tych odcieni wymaga w tym sezonie niebanalnej koloryzacji. Farby łączymy niestandardowo, na przykład zestawiając kolory kontrastowe. Specjaliści od koloryzacji proponują kilka modnych kolorów włosów na sezon 2014. Wśród najmodniejszych kolorów włosów królują jasne blondy, płomienne rudości zmysłowy brąz w odcieniu głębokiej mokki. Rudości są w tym roku soczyste i pełne życia. Obok płomiennego pomarańczu modna jest połyskliwa miedź oraz  rude refleksy zmieszane z ciemnym brązem.

 

Blond - kobiecość

Jak żaden inny kolor podkreśla kobiecość, nadaje indywidualny styl i wyraża osobowość. Blond, to jednocześnie najbardziej wymagający kolorów, który aby cieszył oko wymaga prawidłowej koloryzacji i pielęgnacji. Zimne, ciepłe, lodowe a może miodowe - jak wiele odcieni, tak wiele możliwości idealnego dopasowania do trendu, stylizacji, samopoczucia.

Proponujemy dwie techniki na uzyskanie "perfekcyjnego" blondu :
- Dotyk  Blond       (blond w najczystrzej formie)
- Impresja Blond    (wielowymiarowe efekty blond)

 

 Rudy - dynamiczny

Dla kobiet chcących wyróżnić się z tłumu podobnych do siebie głów. To kolor bardzo "osobowościowy" - przyciąga uwagę i podkreśla charakter właściecielki. Płomienna barwa jest odpowiednia dla osób o mocno zarysowanych rysach i ciemnej oprawie oczu. Rudości wymagają ładnej cery, gdyż w ich sasiedztwie widoczne są wszelkie niedoskonałości, np. zaczerwienienia czy popękane naczynka. Rudości pasują zwłaszcza dynamicznym osobom.

 

Brąz – zmysłowy SOMBRE

Jest to bardzo delikatne pojaśnienie włosów, które skupia się na pojedynczych partiach, przez co uzyskujemy płynne przejście pomiędzy kolorami. To idealna koloryzacja dla pań, które chcą wyglądać bardzo naturalnie, a boją zdecydować się na kolor jednolity. Efekt świetnie sprawdzi się u brunetek, które denerwuje szybko widoczny odrost.