Przedłużanie włosów

expand_more

Metoda wykorzystywana w naszym salonie pozwala na przedłużanie, zagęszczanie wszystkich rodzajów włosów. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Efekt jest całkowicie naturalny. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Zabieg przedłużania włosów trwa od 2 do 4 godz. Orientacyjny czas noszenia przy zachowaniu odpowiednich zasad pielęgnacji od 3 do 6 miesiecy (w zależności od tempa wzrostu włosa). Włosy po ściągnięciu można wykorzystać do powtórnego przedłużania.

Przedłużamy włosy metodą:

  • Racoon


Metoda Racoon
Proces przedłużania Metodą Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Niska temperatura kleju zapewnia całkowite bezpieczeństwo włosom naturalnym. Klej nakładany jest z aplikatora bezpośrednio na pasemko. Dzięki temu w trakcie formowania łączenia osiąga on bezpieczną dla włosów klientki temperaturę. Łączenia umieszczane są w odległości około jednego centymetra od skóry głowy. Dzięki użyciu silikonowej gumki klej swobodnie przenika pomiędzy włosami. Następnie stylista formuje łączenie przypominające swoim kształtem ziarnko ryżu. Proces ten powtarzany jest aż do uzupełnienia całej sekcji łączeniami umieszczanymi bardzo blisko siebie. Mały rozmiar łączenia oraz jego neutralny kolor sprawiają, że przedłużenie włosów metodą Racoon wygląda bardzo naturalnie. Łączenia pozostają trwałe około 4-ech miesięcy. Po tym czasie jeżeli doczepiane włosy są w dobrej kondycji można założyć je ponownie.

Do usługi zagęszczania / przedłużania wykorzystujemy wyłącznie wlosy słowiańskie (miękkie i delikatne, lekkie, podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne o długiej żywotności). Można je dowolnie farbować, zniosą nawet rozjaśnianie i trwałą ondulację. Włosy słowiańskie to tzw. włosy dziewicze: zwykle nie farbowane i nie poddawane działaniu kwasów, o łusce ułożonej w jednym kierunku, co zapobiega plątaniu i kołtunieniu się doczepionych pasm.


Uwaga
Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której oceniana jest kondycja włosów, stopień uwrażliwienia, struktura, długość, kolor, a następnie ustalane są oczekiwania klienta.

Usługa składa się z:

  • przedłużenia / zagęszczenia włosów
  • strzyżenia / podcięcia
  • stylizacjiCennik usługi zagęszczania / przedłużania włosów.

LpWłosy                                                                                          Cena za pasemko
1 do 35cm 19
2 40-45cm 22/24
3 50cm 27
4 podciągnięcie włosów metodą Racoon 8
5 ściąganie włosów 1h 100

Minimalna ilość pasemek wykorzystywana do usługi przedłużania włosów wynosi 100 pasemek. Minimalna ilość pasemek wykorzystywana do usługi zagęszczania wynosi 50 pasemek.