Depilacja Lycon

expand_more

Wyobraź sobie prawie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach... Teraz ten sen stał się rzeczywistością! Metoda depilacji woskiem Lycon zdobyła wielką popularność wśród gwiazd, takich jak: Victoria Beckham, Sienna Miller, Paris Hilton, Emily Blunt i wiele innych. 

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Jak wygląda taki zabieg?  Kosmetolog wpierw przemywa skórę specjalną oliwką Lycon, która natłuszcza i przygotowuje skórę do depilacji. Następnie szpatułką nakładany jest ciepły wosk, który po kilkunastu sekundach zostaje usunięty wraz z owłosieniem. Co odróżnia Lycon Hot Wax od innych preparatów tego typu? Wosk idealnie odchodzi od skóry i co najważniejsze nie zrywa naskórka! Dzięki temu na to samo miejsce wosk można nakładać kilkakrotnie. Woski Lycon znane są również z tego, że niezwykle apetycznie pachną - np. czekoladą, truskawką, różą i kokosem - zabieg upływa więc w bardzo "aromatycznej" atmosferze. Po zabiegu skóra nie jest podrażniona. Krokiem ostatnim jest nałożenie na skórę specjalnego balsamu łagodzącego - w moim przypadku był to różowy Soothing Cream o zapachu róży, zawierający wyciąg z rumianku.


Efekt końcowy? Idealnie gładka skóra, bez ani jednego włoska. I do tego zero podrażnień! Metoda Lycon Hot Wax jest nie tylko niesamowicie skuteczna i prawie bezbolesna, ale też nie wywołuje podrażnień i jest idealna do depilacji miejsc wrażliwych - bikini czy też pach. A dzięki specjalnym kosmetykom, które można kupić w salonie, obyło się bez ich wrastania.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?

  • Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm!*
  • Dla większości klientów bezbolesna!
  • Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
  • Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
  • Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.