Koloryzacja PREMIUM

expand_more

Pragniesz nadać kolorowi nowego wymiaru?  Mamy dla Ciebie super propozycję. ILLUMINA COLOR to koloryzacja PREMIUM od Wella Professionals.  Illumina o coś więcej niż zwykły kolor.  To wspaniały blask zapewniający nasycone, żywe kolory Twoich włosów. Subtelny, delikatny, przejrzysty kolor, który zapewnia naturalne efekty, a jednocześnie sprawia, że włosy lśnią jak nigdy dotąd. Czysty kolor, który błyszczy w każdym rodzaju światła, lepsze odbicie światła i nawet 100% pokrycia siwych włosów.  Szczególnie polecana paniom, które marzą o chłodnych, pastelowych i naturalnych odcieniach blondu.

 

Teraz do zabiegu koloryzacji PREMIUM otrzymasz w prezencie zabieg pielęgnacyjny Wella SP o wartości 60zł.

 Oferta nie jest łączona z innymi promocjami.

 

Paleta kolorów

Ciepłe - idealne dla naturalnego i ożywionego koloru w ciemniejszych odcieniach. Delikatnie rozjaśniające tonacje mieszają się z wyśmienitymi rezultatami koloryzacji dla wyjątkowego pokrycia siwych włosów. Od błyszczących kasztanów po połyskujące ciemniejsze odcienie.

Neutralne- wkomponuj jeszcze więcej elementów koloru w naturalny odcień twoich włosów. Ciesz się odświeżonym, subtelnym i wyjątkowym kolorem włosów, posiadającym dodatkową naturalność. Zachowuj swój naturalny kolor z dodatkowym rozjaśnieniem, dla wspaniałej elegancji.

Chłodne - pozostań chłodna i odświeżona dzięki włosom pełnym życia i blasku. Wyciągnij całe światło i barwę z twojego koloru - wyzwól pełen potencjał drzemiący w twoich włosach.

 

fryzjer damski