Pielęgnacja włosów

expand_more

 

Nowy System Professional opiera się na kompleksie EnergyCodeTM.  To technologia, która pozwoli dobrać indywidualny system pielęgnacyjny, zapewniający stałą metamorfozę włosów. Punktem wyjścia dla luksusowej pielęgnacji szytej na miarę jest indywidualny profil energetyczny włosów. Ten kod energetyczny, unikalny niczym odcisk palca, jest definiowany przez poziom lipidów we włosach. System Professional jest oparty na bazie technologii EnergyCodeTM, opracowanej by przywracać naturalną równowagę lipidów we włosach i chronić keratynę. Dzięki temu kompleksowi włosy odzyskują stan pierwotny i tym samym dobrą kondycję. Kluczowa dla dobrania właściwej pielęgnacji jest diagnoza indywidualnego profilu energetycznego, czyli proces Mapowania Kodu Energetycznego. Pogłębiona analiza i określenie kodu energetycznego pozwala dobrać właściwy system pielęgnacji – zabiegi i produkty do codziennego stosowania. 

Wierzymy, że włosy każdego klienta są równie wyjątkowe jak odciski palców. Dlatego właśnie, każdy z naszych ekskluzywnych zabiegów rozpoczyna się od indywidualnej diagnozy energii włosów. Przeprowadzona diagnoza stanowi podstawę systemu zabiegów, które dobierane są z uwzględnieniem specyficznych potrzeb skóry głowy i włosów klienta. Do diagnozy wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie diagnostyczne - kamerę , dzięki której jesteśmy w stanie obejrzeć skórę głowy i włosy. Kamera diagnostyczna to superczuły mikroskop, powiększający obraz skóry głowy i włosa. Dzięki zastosowaniu mikrokamery fryzjer (jak również i sam Klient) może monitorować stan włosów i skóry głowy przed kuracją, w trakcie, jak i po jej zakończeniu. Obraz można zapisać i zatrzymać w celu archiwizacji i porównania przy następnym badaniu.

Dzięki mikrokamerze możemy ocenić:

  • Elastyczność skóry głowy
  • Ogólny stan skóry i jej rodzaj
  • Stan naczynek krwionośnych
  • Stan mieszka włosowego
  • Stan rdzenia włosa
  • uszkodzenia łuski wlosa


Analizy dokonuje się w pięciu miejscach: czoło, korona głowy, tył głowy, skroń prawa i skroń lewa. Przede wszystkim należy przeprowadzić obserwację porów gruczołowych, zdrowe pory są otwarte i wystarczająco wilgotne, nie mają zanieczyszczeń i uszkodzeń brzegów. Może zdarzyć się jednak, że gruczoły są zatkane nadmiarem łoju o konsystencji płynnej bądź stałej, wymieszanym z warstwami łupieżu i różnymi zanieczyszczeniami. Możemy także ocenić gęstość włosów: jeżeli blisko siebie wyrasta od trzech do pięciu włosów, gęstość jest wystarczająca. W wypadku kiedy ich liczba jest mniejsza niż trzy, włosy są przerzedzone.

Gama zabiegów obejmuje zabiegi podstawowe ESSENTIAL do zabiegów zapewniających głęboką odnowę i wspaniałe doznania pielęgnacyjne REBORN.

Zabiegi systemu:

  1. Energetyzujący ENERGY - specjalistyczna linia zabiegów wzmacniających włosy i skórę głowy,
  2. Podstawowy ESSENTIAL - szybki, 10 minutowy zabieg wykonany z urzyciem intensywnie działającej emulsji,
  3. Intensywny INTENSE - spersjonalizowany zabieg zapewniający włosom radykalną metamorfozę,
  4. Odnowy REBORN - nadzwyczajny i optymalny zabieg, któremu towarzyszy masaż AMOA,

 

Cennik zabiegów pielęgnacyjnych:

LpRodzaj ZabieguCena w zł
1 ESSENTIAL ZABIEG PODSTAWOWY - wykonywany jest przy wykorzystaniu szamponu, emulsji i produktu do wykończenia od 50 
2 ZABIEG ZAMYKANIA KOLORU - zabieg po koloryzacji zamykający kolor wewnątrz włosów od 60 
3 PURIFY SHAMPEELING - przywraca naturalną równowagę skórze głowy z problemem łupieżu od 60 
4 MOLEKULARNE WYPEŁNIANIE WŁOSÓW - błyskawicznie rekonstruuje włókna włosów wzmacniając je aż do 5 myć od 80 
5 SCALP ENERGY - masaż energetyzujący w połączeniu z serum stymuluje skórę głowy dając efekt uczucia świeżości i odrodzenia od 80 
6 ENERGY BLOW-DRY - ekspresowy zabieg końcowy dodający włosom elastyczności i połysku. od 80 
7 INTENSE - zabieg łączący dobroczynne działanie dwóch produktów w jednej usłudze. Zawiera intensywny masaż od 100 
8 REBORN - zabieg z masażem AMOA zapewniający długotrwałą metamorfozę włosów i skóry głowy. od 150

 do zabiegu należy doliczyć  usługę: mycie + modelowanie lub mycie + strzyżenie + modelowanie